BFT - bariyer, otomatik kapı, kumanda, kapı motorları, bft servis, bft servisi, bft yedek parça, aksesuar, Bft motor fiyatlar

Bft Motor Fiyatları

En Sık Kullanılanlar

 

Bft Deimos MotorBft Deimos 500 Motor   
Yana Kayar Bahçe Kapısı Motoru;
En çok tercih edilen kapı motorudur.
Bft Türkiye olarak sizinle çalışmaktayız.
Bft deimos 500 motor 500 kg taşıma kapasitesine sahiptir.  Bft motor maksimum 6 metre olan kapılarda kullanılmalıdır. Genellikle otopark, bahçe kapısı gibi giriş çıkışın fazla olduğu alanlarda kullanılmaktadır. Bft motorun hızı ise 8,5 mt/dakika olmaktadır. Bft motor elektromekanik tip swicht sistemine sahiptir. Hata bulma foksiyonu ve ayarlama işlemleri kontrol ünitesi tarafından otomatik olarak gerçekleşir. Bft motor fiyatları için firmamızla iletişime geçiniz.

 

 

 

 

 

Bft Ares 1500 Motor 
Yana Kayar Bahçe Kapısı Motoru;
Bft ares 1500 motor
orta ağırlıklı kapılarda tercih edilmektedir. Bft motorun taşıma kapasitesi 1500 kilogramdır. Bft ares motor maksimum 9 metre kapılarda kullanılmaktadır. Bft motor yoğun kullanıma uygundur. Bahçe kapısı motoru apartman, bahçe kapıları, otopark gibi bir çok alanda kullanabilirsiniz. Bft motorun en iyi özelliklerinden birisi ise buzlanmaya karşı koruma özelliğidir. Entegre kontrol paneli ile yönetilen mikroişlemci teklonojisi ürünün bu yeni özellik sayesinde motor -20 dereceye kadar düşük sıcaklıklarda bile motorun çalışmasını sağlar. Sıcaklığın en düşün olduğu sabah saatlerinde dahi ideal motor performansı elde edilir. Bft motor fiyatları için firmamızla iletişime geçiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bft Sp 3500 Motor 
Yana Kayar Kapı Motoru
Bft sp 3500 motor
Bft Türkiye'nin en büyük yana kayar kapı motoru. Bft motor 3500 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Yoğun kullanıma uygundur. Bft motorun hızı 10 metre/dakikadır. Bft  motor yoğun kullanıma uygundur. 

Bft motor fiyatları için firmamızla iletişime geçiniz. Firmamız Bft motor, bft motor servisi, bft bariyer, bft bariyer servisi, bft servis, bft yetkili servis, bft teknik servis gibi bir çok hizmeti sunmaktadır.

 

 

 Bft Türkiye