BFT - bariyer, otomatik kapı, kumanda, kapı motorları, bft servis, bft servisi, bft yedek parça, aksesuar, Bft motor fiyatlar

Kanatlı Kapı Otomasyonları

Hidrolik Tip Kanatlı Kapı Otomasyonları

BFT ORO

BFT ORO DAİRESEL BAHÇE KAPISI : Kapanırken kilitli ve kilitsiz model olarak farklı ihtiyaçlara yönelik modeller mevcuttur. ORO Bahçe kapısı motoru Termik Koruma içerir.İki adet ayarlı valf ile kontrol edilen sıkışma emniyet sistemi sayesinde kapı sisteminin güvenliği garanti altına alınmıştır.

 

 

BFT LUX BT

Mutlak enkoder ile Sınır anahtarları, açılış ve kapanış paneli tarafından yönetilen ve kendi kendine öğrenme sistemi sırasında anti-kırma sistemi, yavaşlama.Faydalı kariyer toplam: 270 mm, açılma süresi: 17 s; çift eklem.

 

BFT LUX

BFT LUX DAİRESEL BAHÇE KAPISI MOTORU : Kanadın kapanma hem açılma hem de kapanma durumlarına göre kilitleme özelliği gösteren modelleri gibi, tamamen kilit özelliği göstermeyen modelleri de mevcuttur. LUX Bahçe Kapısı motoru çarpmaya karşı hidrolik kavrama yapabilir şekilde dizayn edilmiştir. İki adet ayarlı valf ile kontrol edilen sıkışma emniyet sistemi sayesinde kapı güvenliği garanti altına alınmıştır.

 

 

BFT P7-P4,5

BFT P7 – P4,5 DAİRESEL BAHÇE KAPISI MOTORU :  4,5 ve 7 mt genişliğindeki kanatlı kapılara uygun iki farklı modeli mevcuttur.Kapanma fazından ayarlanabilir yavaşlama sistemi P7 ve  P4,5 Bahçe Kapısı motorun da kişiye ait serbest bırakma anahtarı mevcuttur.

İki adet ayarlı valf ile kontrol edilen sıkışma emniyet sisteminin güvenliği garanti altına alınmıştır.

 

BFT SUB

BFT SUB DAİRESEL BAHÇE KAPISI MOTORU : Başlıca kilitli ve kilitsiz olmak üzere birçok modeli mevcuttur. Kilitsiz modelleri ile elektirikli kilit ve kilitli hale getirilebilir. SUB Bahçe Kapısı Otomasyonu da iki adet ayarlı valf ile kontrol edilen sıkışma emniyet sistemi sayesinde kapı sisteminin güvenliği garanti altına alınmıştır.

 

 

Elektromekanik Tip Kanatlı Kapı Otomasyonları

BFT E5

BFT E5 DAİRESEL BAHÇE KAPISI MOTORU :Dar yapısı ile direk olarak sütunun üzerine monte edilebilmektedir.22 saniyede 90 derece açılma ve kapanma süresi. Bft E5 Bahçe Kapısı motoru ayarlanabilir mekanik kavrama sistemi ile çarpmalara  karşı emniyet sağlar.

 

BFT ELI 250 SERİSİ

BFT ELI 250 DAİRESEL BAHÇE KAPISI MOTORU : Mekanizmanın içinde bulunan elektromanyetik tip limit switchler sayesinde kapının hareket sonlandırma ayarları hiçbir hava koşulundan etkilenmeden ve değişmeden yapılabilmektedir.  ELI 250 Bahçe Kapısı motorun çalışma voltajı 24Vdc olan modellerimizde; özellikle makine talimatları doğrultusunda güvenlik standartlarına uygun basit ve hızlı montaj kolaylığı sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.ELI 250 Bahçe Kapısı motoru çarpma emniyet sistemi sayesinde mekanizma; canlı ya da cansız herhangi bir engel ile karşılaştığında, durup aksi yönde hareket edecektir

 

 

BFT IGEA

BFT IGEA DAİRESEL BAHÇE KAPISI MOTORU :  125 dereceye kadar açılabilme ve geniş sütunlu kapılara montaj imkanı tanıyan çok kullanışlı bir kol yapısı mevcuttur.15 saniyede 90 derece açılıp kapanma süresi, Çarpmaya karşı Kontrol ünitesi üzerindeki tork sınırlayıcı etkisi. Kişisel anahtarlı serbest bırakma sistemi.

Bft IGEA Bahçe Kapısı motoru güvenlik standartlarına uygun basit ve hızlı montaj kolaylığı sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

 

BFT VIRGO

BFT VIRGO DAİRSEL BAHÇE KAPISI MOTORU:120 dereceye kadar açılabilme ve geniş sütunlu kapılara montaj imkanı tanıyan çok kullanışlı bir kol yapısı mevcuttur. Mekanik sonlandırma ve limit switch sistemi mevcuttur. İki mekanizma için de ayrı ayar yapabilme imkanı. Hatta bulma fonksiyonu ve ayarlama işlemleri kontrol ünitesi tarafından otomatik olarak gerçekleştirir. Bft VIRGO Bahçe Kapısı motoru çarpma emniyet sistemi sayesinde mekanizma; canlı ya da cansız herhangi bir engel ile karşılaştığında, durup aksi yönde hareket edecektir.

 

 

BFT VİRGO elektromekanik kanatlı kapı otomasyon sistemleri kategorisinde yer alan ürünümüzdür. Ürünümüz 2 yıl garantili olarak satılmaktadır. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünün de teknik servis hizmetini sağlamaktayız.

 

BFT PHOBOS

BFT PHOBOS DAİRESEL BAHÇE KAPISI MOTORU : Elektromanyetik tip limit switch ve çok soğuk havalarda serbest bırakma sisteminin daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlayan sistem.Sadece 18 saniyede, 90 derece açabilme özelliği. Motor  çalışma voltajı 24 Vdc ola modellerimizde: özellikle makine talimatları doğrultusunda güvenlik standartlarına uygun, basit ve hızlı montaj kolaylığı sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Bft PHOBOS Bahçe Kapısı motoru çarpma emniyet sistemi sayesinde mekanizma; canlı ya da cansız herhangi bir engel ile karşılaştığında durup aksi yönde hareket edecektir.

 

Akıllı teknoloji, güvenli kullanım ve basit montaj kolaylığı ile üretilen BFT PHOBOS ürünümüz, elektromekanik kapı otomasyon sistemleri için kullanılmaktadır. Her ürünümüzde olduğu gibi bu ürünümüz de 2 yıl garantili olarak satılmaktadır. Garanti kapsamında ya da garanti dışında müşterilerimize teknik servis hizmeti de sunuyoruz.