BFT - bariyer, otomatik kapı, kumanda, kapı motorları, bft servis, bft servisi, bft yedek parça, aksesuar, Bft motor fiyatlar

Kollu Bariyer

BFT BGV BARİYER


 

BGV BARİYER Kol uzunluğuna bağlı olarak düşük,orta ve yüksek hızlı modelleri mevcuttur. Bariyer  Kolunun balans ayarı sistemdeki yay ile sağlanmaktadir. BGV nin kilitleme sistemi mekanik olarak ayarlıdır.

 

BFT MOOVİ BARİYER

MOOVİ Bariyer 1,5 – 8 sn. arası açılma ve kapanma süreleri mevcuttur. MOOVI Bariyerin 3 mt den 5 mt ye kadar olan kol uzunluklarına sahip modelleri mevcuttur.Moovi ‘nin farklı uygulamalara yönelik çok geniş aksesuar çeşidi mevcuttur.Dahili tip havalandırma sistemi mevcuttur. Bariyerde kişisel anahtarlı hızlı tip serbest bırakma sistemi mevcuttur.MOOVİ Bariyerin kilitleme sistemi mekanik olarak ayarlıdır.

 

BFT MICHELANGELO BARİYER

Maksimum 8 mt’ lik bir genişliğe sahip geçiş alanını kapatabilme imkanı sağlar.Elektronik olarak ayarlanabilen limit switch sistemi mevcuttur.Kontrol kartı yeni yeri itibari ile ayakta işlem yapmaya imkanı tanır.MICHELANGELO BARİYER çok sağlam yapısı sayesinde çarpmalara karşı oldukça dayanıklıdır ve kullanımda kalıcı bir itimat sağlar.