BFT - bariyer, otomatik kapı, kumanda, kapı motorları, bft servis, bft servisi, bft yedek parça, aksesuar, Bft motor fiyatlar

Yana Kayar Kapı Otomasyonu

Yana kayar kapı modellerimizde Deimos, Urano, Icaro, SP 4000 ürünlerinin görselleri;


 

BFT DEMIOS

BFT DEIMOS BAHÇE KAPISI MOTORLARI: Maksimum 500,600,700,800 kg kapı ağırlığına kadar olan yana kayar kapılar için önerilen bahçe kapısı motorlarıdır. Bft Kapı sistemleri 63 Adet uzaktan kumanda kapasiteli Rolling(atlamalı) kod’lu radyo alıcı kartı içeren kapı motorudur. Elektromekanik sonlandırma aparatları ve limit switch uygulaması mevcuttur. Motor aksamında mekanik debriyaj özelliği mevcuttur. Elektrik kesintisi durumunda sistemi el ile çalıştırabilme özelliği vardır. (Kişiye özel anahtarlı modeli opsiyoneldir ). Bft motor fiyatları BFT Deimos Teknik Özellikler :

BFT ARES

 BFT ARES BAHÇE KAPISI MOTORLARI:Maksimum 1000 ve 1500 kg kapı ağırlığına kadar olan yana kayar bahçe kapılar için önerilen bahçe kapısı motorlarıdır.Elektronik olarak ayarlanabilen sıkışma hassasiyeti (tork) ayarı mevcuttur.Elektrik kesintisi durumunda sistemi el ile çalıştırabilme özelliği vardır. ( Opsiyonel olarak anahtarlı modeli mevcuttur.)Kontrol ünitesinin içerisine yerleştirilmiş 64 rolling (atlamalı) kod kapasiteli radyo alıcı kartı mevcuttur. Durma işlemi elektromekanik mikro switchler vasıtası ile sağlanmaktadır.  SB BATT  akü kiti ( Bu kit iki adet akü ve montaj plakasından oluşur. ); elektrik kesintisi durumunda devreye girerek sistemi akü vasıtası ile çalıştırma imkanı tanır. Sabitleme ( montaj plakası ) ürünün içerisinde yer almaktadır.  Çalışma hızı 12mt/dk,  dc motor 24 volt. 

BFT Urano Teknik Özellikler :

BFT ICARO

BFT ICARO BAHÇE KAPISI MOTORLARI :Maksimum kapı ağırlığı 2000kg’a kadar olan ve hem apartman hem de endüstriyel bölgelerde kullanılabilecek yana kayar kapı motorudur.220V 50Hz çalışma gerilimine 750W motor gücüne sahiptir.  Açılma hızı 9mt/dk’dır.LCD display kolaylığı ile programlama.Elektronik frenlemesi mevcuttur.Kontrol ünitesi içerisine yerleştirilmiş 64 rolling (atlamalı) kod kapasiteli radyo alıcı kartı mevcuttur.Merkezi kontrol imkanı vardır. Elektronik olarak ayarlanabilen sıkışma hassasiyeti (tork) ayarı mevcuttur. Sabitleme aparatları içerisindedir. -15°C ile 60°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir.

BFT Icaro Teknik Özellikler :

BFT SP

BFT SP BAHÇE KAPISI MOTORLARI :Maksimum ağırlığı 4000kg’a kadar olan ve endüstriyel bölgelerde kullanılabilecek yana kayar kapı motorudur.380V/220V çalışma gerilimine, 1500W motor gücüne sahiptir. Açılma hızı 10mt/dk’dır. 

BFT SP4000 Teknik Özellikler :